Меню
Корзина
MOBIHEL Базова емаль металік ВЕНЕРА 191 1л
MOBIHEL Базова емаль металік ВЕНЕРА 191 1л
MOBIHEL Базова емаль металік ВЕНЕРА 191 1л
MOBIHEL Базова емаль металік ВЕНЕРА 191 1л

MOBIHEL Базова емаль металік ВЕНЕРА 191 1л

Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
1234грн.
  • Артикул: 191
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Уникальная возможность купить MOBIHEL Базова емаль металік ВЕНЕРА 191 1л по нормальной стоимости в онлайн магазине авто красок autofarba.com.ua с доставкой по Сумам, Броварам и всей Украине. Выгодные предложения на средство для чистки автосалона от популярных производителей: COLAD, TURTLE WAX - в нашем магазине. В нашем онлайн магазине авто красок Вы сможете найти ответ на вопрос: "Какая цена краски мобихел ??", а отгадка Вас поразит. Ну и акриловая автоэмаль купить только лучшие товары, а также самое выгодное предложение на карандаш для замазывания царапин Вы сможете подобрать в каталоге нашего магазина. Если Вы решили оформить заказ на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА или купить автомобильную акриловую краску - отправьте товар в корзину, и выберите удобный тип оплаты и доставки. После, укажите Ваши контактные данные, а мы займемся поставкой нужного товара. Обратите внимание, что для постоянных клиентов действуют выгодные скидки, которые позволят купить краска для авто и маска зм по самой привлекательной цене.