Меню
Корзина

ЛАК ДЛЯ АВТО

Brand: CHAMAELEON
Лак акриловий HS CHAMAELEON 155-2-x компонентний поліуретановий лак на основі гідроксильної смоли підвищеної стійкості.Використовується у системі база/лак.Властивості:- дає міцне, глянсове та швидковисихаюче покриття з великою товщиною плівки;- скорочує час нанесення, чудово полірується;- має підвищ..
Цена: 985грн.
 Прозорий 2К лак на базі високоякісних акрилових смол з фільтром 11\/ Застосовується як верхній шар для двох та тришарових фарб з металевим та перламутровим ефектом. Спосіб застосування: відміряти порцію лаку + затверджувача згідно з пропорцією змішування в тарі для змішування або циліндричною ..
Цена: 851грн.
Brand: DYNA
 Двокомпонентний лак Clear 3000 FST від фірми DYNA, якісний продукт, використовують при дрібному (точковому) ремонті та фарбуванні окремих деталей автомобіля, за рахунок прискореного часу сушіння знижує ризик попадання пилу, має глянцеву поверхню, полегшує процес полірування.Лак наноситься в дв..
Цена: 985грн.
Brand: DYNA
 Опис:- Універсальний, швидковисихаючий, 2-х компонентний прозорий лак із високим сухим залишком.- Винятково високий глянець для ремонтів найвищої якості.Технічні характеристики:- Пропорція змішування з твердником Hardener HS 2:1 + 10% розріджувача- Шари 2 повних: першим наносите середній шар р..
Цена: 972грн.
Brand: DYNA
 Лак акриловий DYNA НS 5000 1л ― двокомпонентний лак, що має властивості швидкого затвердіння та чудовий зовнішній вигляд. Ідеально підходить для нанесення при локальному ремонті та фарбуванні невеликих деталей. Може наноситися як у камері для забарвлення, так і поза нею. Має виключно швидку шв..
Цена: 4477грн.
Brand: DYNA
  Двокомпонентний лак Clear 6000 від фірми DYNA, якісний продукт, ідеальний вибір для всіх типів кузовного ремонту, використовують як у (точковому) ремонті, так і для повного фарбування авто, легко наноситися, за рахунок чого скорочує витрату матеріалу, має глянсову поверхню, полегшує процес по..
Цена: 1074грн.
Brand: DYNA
 Двокомпонентний лак Clear 6000 від фірми DYNA, якісний продукт, ідеальний вибір для всіх типів кузовного ремонту, використовують як у (точковому) ремонті, так і для повного фарбування авто, легко наноситися, за рахунок чого скорочує витрату матеріалу, має глянсову поверхню, полегшує процес пол..
Цена: 4790грн.
Brand: FARBID
 Опис:Двокомпонентний акрил-поліуретановий лак FARBID CLEAR COAT HS (1л) + затверджувач (0,5л) з високим вмістом сухого залишку.Характеризується скороченням часу сушіння при нанесенні на окремі деталі, панелі та поверхні невеликої площі. Відрізняється високою швидкістю висихання та затвердіння ..
Цена: 560грн.
Brand: HRV
 Дуже швидко висихаючий 2-компонентний акриловий прозорий лак, що характеризується швидким затвердінням. Готовий до полірування вже після 15 хвилин примусового сушіння при 60 ° С та охолодженні. Дуже хороша розтікання і здатність, що вирівнює. Високий блиск та остаточна твердість. Виняткова дов..
Цена: 1630грн.
Brand: MOBIHEL
 2К MS Акриловий безбарвний лак Mobihel V5 (Мобіхел) прозорий лак високої якості, при роботі з яким не потрібне додавання розріджувача!Властивості:- відмінна механічна та хімічна стійкість- швидке висихання та високий ступінь блиску - довготривалий захист шару базової емалі.- Високий блиск- Вис..
Цена: 895грн.
Brand: PPG
 PPG DELTRON D800 - акрил уретановий автомобільний лак, призначений для ремонтного фарбування транспортних засобів. Даний автомобільний лак за якістю перевершує або відповідає заводським конвейєрним покриттям.Використовується PPG DELTRON D800 після фарбування авто, тобто є фінішним покриттям по..
Цена: 817грн.
Brand: QUICKLINE
 Акрил-уретановий 2-компонентний лак з високою міцністю до різних подряпин. Прозорий, має високий вміст сухого залишку. Після висихання утворює міцне довговічне глянсове покриття на поверхні кузова. Може використовуватися для повного фарбування кузова авто або деталі автомобіля.Дуже швидкий зат..
Цена: 1164грн.
Показано с 1 по 12 из 74 (всего 7 страниц)
У нас можно подобрать и приобрести ЛАК ДЛЯ АВТО по актуальной стоимости на нашем сайте красок для авто autofarba.com.ua с доставкой по Одессе, Черкассам и других регионах Украины. Выбирайте и заказывайте полиуретановый шовный герметик от надежных производителей: FARBID, TURTLE WAX - в нашем магазине. На нашем сайте магазина автокрасок Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена шпаклевка финиш ??", и ответ Вас поразит. А вот полировальные пасты 3м купить самые качественные товары, а также лучшие предложения на полировальная паста зм Вы сможете подобрать в каталоге. Для того чтобы оформить заказ на ЛАК ДЛЯ АВТО или купить 3м скотч двухсторонний - отправьте товар в корзину, и выберите тип оплаты и доставки. После чего, укажите Ваши данные, а мы займемся доставкой указанного товара. Не забудьте, что для постоянных клиентов работают скидки, которые дадут возможность купить средство для чистки салона автомобиля или hvlp краскопульты по самой выгодной цене.