Меню
Корзина

О нас

Рады приветствовать Вас на сайте интернет-магазина  AUTOFARBA!

Уже много  лет  мы работаем на рынке лакокрасочных изделий в Украине.

Успешно развиваемся и во многом благодаря Вам, нашим покупателям!

На сегодняшний день наша компания предлагает широкий ассортимент продукции известных брендов ,таких как 3M,NOVOl,SOLID,APP,MOBIHEL,AD UPP,U-Pol,ROBERLO,MIPA,QUICK LINE,SIA,DINITROL и многих других.

 Это материалы для ремонта автомобилей – автомобильные лаки, эмали, грунты,шпаклёвки, растворители и множество сопутствующих товаров. А также оборудование для ремонтно-автомобильного сервиса.

Перечень продаваемой  продукции рассчитан как на профессионалов, так и на автолюбителей, поэтому если Вы в чём-то не совсем уверены, наши менеджеры всегда с радостью помогут Вам определиться с оптимальным выбором материалов. 

В наших магазинах по адресам : г.Киев, бул.В.Гавела,26 и ул.Садовая,70-110  вы можете ознакомиться с образцами товаров, их комплектацией, а также сделать заказ или сразу приобрести необходимый товар, получить квалифицированную консультацию.

Также обращаем Ваше внимание на то, что у нас Вы можете подобрать автоэмаль в специализированном отделе колористики – «Компьютерный подбор автоэмали» по коду краски или образцу в объёме, Вам необходимом.

 Компания работает по наличному и безналичному расчётах.

Наша команда рада сотрудничать с Вами, мы ценим своих клиентов и готовы быстро и качественно выполнить Ваш заказ.
+38 (067)200-48-78

Korg_comp@ukr.net

Раді вітати Вас на сайті інтернет-магазину AUTOFARBA!

Вже багато років ми працюємо на ринку лакофарбових виробів в Україні.

Успішно розвиваємося і багато в чому завдяки Вам, нашим покупцям!

На сьогоднішній день наша компанія пропонує широкий асортимент продукції відомих брендів, таких як 3M, NOVOl, SOLID, APP, MOBIHEL, AD UPP, U-Pol, ROBERLO,

MIPA, QUICK LINE, SIA, DINITROL і багатьох інших.

 Це матеріали для ремонту автомобілів - автомобільні лаки, емалі, грунти,шпаклівки, розчинники і безліч супутніх товарів. А також обладнання для ремонтно-автомобільного сервісу.

Перелік продукції, що продається розрахований як на професіоналів, так і на автолюбителів,тому, якщо Ви в чомусь не зовсім впевнені, наші менеджери завжди з радістю

допоможуть Вам визначитися з оптимальним вибором матеріалів.

У наших магазинах за адресами: м.Київ, бул.В.Гавела, 26 і вул.Садова, 70-110 ви можете ознайомитися зі зразками товарів, їх комплектацією, а також зробити замовлення або відразу придбати необхідний товар, отримати кваліфіковану консультацію.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що у нас Ви можете підібрати автоемаль в спеціалізованому відділі колористики - «Комп'ютерний підбір автоемалі» за кодом фарби або зразком в обсязі, Вам необхідному.

 Компанія працює за готівковим і безготівковим розрахунках.

Наша команда рада співпрацювати з Вами, ми цінуємо своїх клієнтів і готові швидко і якісно виконати Ваше замовлення.