Меню
Корзина
 DINITROL Антикор ML MINI для іржавих поверхонь 500мл 11071
Hot

DINITROL Антикор ML MINI для іржавих поверхонь 500мл 11071

 Dinitrol ML - це водовитісняюча антикорозійна рідина з високою проникною здатністю в іржаві з'єднання. Dinitrol ML зупиняє корозію. До складу матеріалу входять спеціальні плівкоутворювачі, розчинники та унікальні інгібітори корозії, які забезпечують ефективний та довговічний захист від корозії.

Призначення:

Dinitrol ML застосовується для обробки прихованих порожнин в автомобілях, таких як двері, короби та зовнішні стики. Dinitrol ML можна використовувати для захисту деталей, з яких неможливо повністю видалити забруднення, вологу або вже існуючу іржу.

Застосування: Перед нанесенням продукту, що проникає, поверхню необхідно очистити. Поверхні, які піддаються прямому впливу води, вітру або механічного зношування, необхідно додатково обробити густим захисним матеріалом, наприклад, Dinitrol Car, Dinitrol 77B або Dinitrol Undercoating Compound.

Dinitrol ML можна наносити методом безповітряного або повітряного розпилення або пензлем. Dinitrol ML наноситься так, щоб матеріал міг проникати в стики, зварні шви та іржу. Плівка матеріалу легко видаляється за допомогою уайт-спіриту або лужних знежирювальних засобів.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ DINITROL ML:

Тип плівки: Жовта, жирова.

Мінімальна температура зберігання: вище 0 гр

Щільність 23 ° С: 846 кг/м.куб. +10°С.

В'язкість 23 ° С: 8,5 мПа з Рекомендована товщина плівки (сухий).

Розчинник: Уайт-спірит.

Точка спалаху: Прибл. +40°С.

Час висихання: 1-2 години 10 мкм.

Клас займистості: 2b.

Витрати: 0,02 л/м.кв.

Промислові гігієнічні вимоги щодо витрат повітря 900 м.куб./л.

Цена:  
492грн.
  • Артикул: 11071
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Дарим возможность подобрать и купить DINITROL Антикор ML MINI для іржавих поверхонь 500мл 11071 по выгодной стоимости в онлайн магазине авто красок Авто фарба с доставкой по Одессе, Северодонецку и других регионах Украины. Заказывайте также клей для стекол авто от качественных брендов: 3M, NOVOL - у нас в магазине. В нашем онлайн магазине авто красок мы ответим на Ваш вопрос: "Какая цена шпаклевка финишная ??", а отгадка Вас ошеломит. Ну и карандаш от царапин на машине купить все что нужно, а также самое выгодное предложение на белая краска для машины Вы сможете подобрать в магазине. Если Вы хотите оформить покупку на АНТИКОРОЗІЙНІ МАТЕРІАЛИ или купить краску для авто синий металлик - отправьте товар в корзину, и выберите удобный метод оплаты и доставки. После этого, укажите свои контакты, а мы займемся поставкой выбранного товара. Не забудьте, что для постоянных покупателей действуют скидки, которые помогут купить карандаш от царапин на машине или аэрозольная грунтовка для авто по самым выгодным ценам.