Меню
Корзина
ПІДБІР АВТОЕМАЛІ
ПІДБІР АВТОЕМАЛІ
ПІДБІР АВТОЕМАЛІ
ПІДБІР АВТОЕМАЛІ

ПІДБІР АВТОЕМАЛІ

У нашому магазині Ви можете підібрати автоемаль для повної або часткової реставрації автомобіля в тих об'ємах, які Вам необхідні, для фарбування сколів або подряпин, а також для фарбування окремих деталей кузова всього автомобіля. Автоемаль може бути розфасована в зручну для Вас тару: аерозольний балон, реставраційний олівець або спеціальний пластмасовий посуд.

Щоб колір Вашого автомобіля відповідав початковому, можна використовувати кілька способів підбору емалей:

1.Визначити колір за VIN-кодом – у документації знайти 17-значний номер, усі символи якого несуть певну інформацію, у т. ч. та кольорі, в який було пофарбовано машину під час випуску.

2.Скористатися комп'ютерним підбором за допомогою спеціальної програми, яка показує найточніші результати – контрастність, насичення відтінку, ступінь вигоряння фарби тощо. За допомогою комп'ютерного підбору можна вибрати будь-який відтінок як для автомобілів останніх років випуску, так і для автомобілів, випущених багато років тому.

3.За зразком деталі Вашого автомобіля.

Як замовити:

- надсилаєте Новою поштою або привозите особисто (м. Київ) зразок, зазвичай це лючки від бензобака або повідомляєте код фарби;

- Визначаєтеся з необхідним обсягом фарби, для цього необхідно звернутися до фахівця, який вироблятиме фарбування Вашого авто;

- Отримавши зразок або іншу інформацію ми зв'язуємося з Вами для підтвердження замовлення та уточнення деталей.

Наші фахівці допоможуть Вам визначитися у виборі кольору автоемалі, запропонують оптимальний варіант для фарбування, зручний спосіб оплати та доставки.

Контактні телефони відділу колористики: 068-933-16-77,  068-933-16-88

                                                                           

Цена:  
313грн.
  • Артикул: 11
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Рекомендуем выбрать и заказать ПІДБІР АВТОЕМАЛІ по лучшей стоимости в каталоге автомобильных красок Авто-фарба с доставкой по Чернигову, Украине и другим регионам Украины. Выбирайте также краска для машин в баллончиках от известных брендов: CROCODILE, QUICKLINE - в нашем магазине. В нашем интернет магазине красок и лаков для авто мы ответим на Ваш вопрос: "Какая цена краски на авто ?!", а ответ Вас ошеломит. А бронировочная пленка купить все что нужно, а также лучшие предложения на карандаш для удаления царапин Вы сможете подобрать в каталоге магазина. Для того чтобы оформить заказ на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА или купить средство для чистки салона авто - отправьте в корзину товар, и укажите удобный метод доставки и оплаты. После этого, заполните свои контакты, а мы сделаем все для доставки товара. Напоминаем, что для постоянных покупателей действуют скидки, которые помогут купить карандаш для царапин на машине или краска термостойкая аэрозоль по самым выгодным ценам.