Меню
Корзина

ДОПОМІЖНІ МАТЕРІАЛИ

Brand: APP
 Використовується для великих поглиблень, ламінування та посилення поверхні пошкодженою наскрізною корозією. Чудова адгезія до будь-яких типів поверхні. Може застосовуватися для кузовних робіт, ремонт труб, човнів, бензинового бака. Має високу стійкість до вібрацій, коливань та механічної напру..
Цена: 130грн.
Brand: CHAMAELEON
  Високоякісний лак чорного кольору, застосовується для виявлення дефектів під час підготовки поверхні до фарбування (застосовується перед шліфуванням)  Простий у використанні.  Висока швидкість висихання...
Цена: 266грн.
Brand: MOBIHEL
 Mobihel 2К матова добавка для зниження глянцю застосовується для надання акриловим фарбам та лакам (від будь-якого виробника) матового ефекту.Максимальна кількість матуючої добавки 1:1 з фарбою чи лаком.Ступінь матовості досягається зміною кількості матуючої добавки. Для розуміння отримання еф..
Цена: 564грн.
Brand: MOBIHEL
 Застосування: використовується для фарбування пластикових деталей для досягнення структурного або матового ефекту.Використовується виключно як добавка для 2K покривних емалей та безбарвних лаків.Добавка поєднується з емаллю будь-якого кольору, але необхідно враховувати, що добавка знижує покри..
Цена: 620грн.
Brand: MOBIHEL
 Використовується для підвищення еластичності Mobihel 2К ґрунтів-наповнювачів та лаків. 20-30% добавки поєднується з основним продуктом. Потім у загальний обсяг суміші додається MOBIHEL 2K затверджувач у рекомендованому співвідношенні. При додаванні MOBIHEL 2K еластичної добавки час висихання п..
Цена: 514грн.
Brand: QUICKLINE
 Пластифікатор Quickline QA-1900: 500 мл Цей продукт можна додавати в лак QUICKLINE UHS 420 та наповнювальну ґрунтовку QUICKLINE для підвищення гнучкості, необхідної для міцного покриття при ремонті гнучких пластиків. Співвідношення змішування: QC-7500/QP3415 5:1 QA1900Додавання пластифікатора ..
Цена: 851грн.
Brand: U-POL
Використовується для надання підвищеної міцності деталі, що ремонтується.Застосовується разом з поліефірною або скловолоконною шпаклівкою.Країна виробник: Великобританія ..
Цена: 201грн.
Показано с 1 по 12 из 38 (всего 4 страниц)
Рекомендуем выбрать и приобрести ДОПОМІЖНІ МАТЕРІАЛИ по нормальной стоимости в интернет каталоге автомобильных красок autofarba с доставкой по Кривому Рогу, Мелитополю и другим уголкам страны. Лучшие предложения на средство для чистки автомобильного салона от качественных брендов: NTools, ВЕЛВАНА - у нас в магазине. На нашем сайте Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена балончик краски !?", и отгадка Вас поразит. Ну и шумоизоляция купить только надежные товары, а также наилучшие предложения на маркер для закрашивания царапин на автомобиле Вы найдете в магазине. Если Вы хотите оформить заказ на ДОПОМІЖНІ МАТЕРІАЛИ или купить карандаш от царапин - отправьте товар в корзину, и выберите тип оплаты и доставки. После чего, заполните свои контактные данные, и мы выполним оформление доставки товара. Рекомендуем обратить Ваше внимание, что для постоянных клиентов действуют постоянные скидки, которые помогут купить лак для машины или краскораспылитель интернет магазин по самым лучшим ценам.