Меню
Корзина

ДОПОМІЖНІ МАТЕРІАЛИ

Brand: APP
 Використовується для великих поглиблень, ламінування та посилення поверхні пошкодженою наскрізною корозією. Чудова адгезія до будь-яких типів поверхні. Може застосовуватися для кузовних робіт, ремонт труб, човнів, бензинового бака. Має високу стійкість до вібрацій, коливань та механічної напру..
Цена: 130грн.
Brand: CHAMAELEON
  Високоякісний лак чорного кольору, застосовується для виявлення дефектів під час підготовки поверхні до фарбування (застосовується перед шліфуванням)  Простий у використанні.  Висока швидкість висихання...
Цена: 266грн.
Brand: MOBIHEL
 Mobihel 2К матова добавка для зниження глянцю застосовується для надання акриловим фарбам та лакам (від будь-якого виробника) матового ефекту.Максимальна кількість матуючої добавки 1:1 з фарбою чи лаком.Ступінь матовості досягається зміною кількості матуючої добавки. Для розуміння отримання еф..
Цена: 564грн.
Brand: MOBIHEL
 Застосування: використовується для фарбування пластикових деталей для досягнення структурного або матового ефекту.Використовується виключно як добавка для 2K покривних емалей та безбарвних лаків.Добавка поєднується з емаллю будь-якого кольору, але необхідно враховувати, що добавка знижує покри..
Цена: 620грн.
Brand: MOBIHEL
 Використовується для підвищення еластичності Mobihel 2К ґрунтів-наповнювачів та лаків. 20-30% добавки поєднується з основним продуктом. Потім у загальний обсяг суміші додається MOBIHEL 2K затверджувач у рекомендованому співвідношенні. При додаванні MOBIHEL 2K еластичної добавки час висихання п..
Цена: 514грн.
Brand: QUICKLINE
 Пластифікатор Quickline QA-1900: 500 мл Цей продукт можна додавати в лак QUICKLINE UHS 420 та наповнювальну ґрунтовку QUICKLINE для підвищення гнучкості, необхідної для міцного покриття при ремонті гнучких пластиків. Співвідношення змішування: QC-7500/QP3415 5:1 QA1900Додавання пластифікатора ..
Цена: 851грн.
Brand: U-POL
Використовується для надання підвищеної міцності деталі, що ремонтується.Застосовується разом з поліефірною або скловолоконною шпаклівкою.Країна виробник: Великобританія ..
Цена: 201грн.
Показано с 1 по 12 из 38 (всего 4 страниц)
У нас возможно подобрать ДОПОМІЖНІ МАТЕРІАЛИ по доступной цене в интернет магазине красок и лаков для авто https://autofarba.com.ua/ с доставкой по Запорожью, Северодонецку и Украине. Выгодные предложения на цены на краскопульты от известных брендов: ADI UPP, MIRKA - у нас в магазине. У нас в каталоге автомобильных красок Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена краски на машину ??", а отклик Вас ошеломит. А респиратор 3m купить самые качественные товары, а также доступные предложения на автомобильный герметик Вы сможете подобрать в каталоге нашего магазина. Для того чтобы оформить заказ на ДОПОМІЖНІ МАТЕРІАЛИ и купить круг полировальный - отправьте в корзину товар, и укажите удобный тип доставки и оплаты. После этого, заполните свои данные, и мы выполним оформление поставки нужного товара. Не забудьте, что для постоянных покупателей действуют скидки, которые позволят купить эпоксидную грунтовку для авто или автокраска для кожи по самой выгодной цене.