Меню
Корзина

КЛЕЙ

Brand: APP
Призначений для робіт зі сталлю, чавуном, алюмінієм, кольоровими сплавами, керамікою, бетоном, деревом та їх комбінаціями. Після затвердіння має високу механічну міцність. Стійкий до олій, води та багатьох хімічних сполук. При необхідності може бути схильний до механічної обробки (шліфування, свердл..
Цена: 246грн.
Brand: APP
 Цей ремонтний комплект призначений для заповнення глибоких дефектів, тріщин у металевих поверхнях. Особливістю є те, що цей комплект можна використовувати як посилення для місць, уражених корозією, методом ламінування. Завдяки унікальній структурі ремонтний комплект має гарну адгезію до поверх..
Цена: 295грн.
Brand: CROCODILE
 Клей для скла Crocodile однокомпонентний герметик, що наноситься прямо на скло, на основі поліуретану, який під впливом вологості повітря перетворюється на гумово-еластичний матеріал. Час затвердіння залежить від вологості повітря, температури та від товщини шва...
Цена: 240грн.
Brand: SOTRO
Быстрый однокомпонентный полиуретановый клей для монтажа автомобильных стекол,  предназначен для монтажа стекол автомобилей, имеющих подушки безопасности. После отвердевания обеспечивает образование водоустойчивого эластичного шва...
Цена: 224грн.
Brand: APP
Двокомпонентний епоксидний клей янтарного кольору. Після затвердіння стійкий до розтягування та ударів, у тому числі і за низьких температур.Не стискається, стійкий до багатьох хімічних сполук. Має гарну діелектричну стійкість. Призначений для склеювання металу, бетону, кераміки, дерева та інших мат..
Цена: 208грн.
Brand: APP
Комплект, що складається з метакрилово-уретанового однокомпонентного клею та каталітичної плівки для вклеювання дзеркала заднього виду до переднього скла.Клей також може застосовуватися для кріплення тримачів бокового скла. Застосована композиція смол згладжує різницю в тепловій розширюваності скла ..
Цена: 197грн.
Brand: APP
Безбарвний ціаново-акриловий клей з високою в'язкістю та швидким часом затвердіння.Стійкий до вологості. Стабільний за низьких температур. Не містить розчинників. Призначений для склеювання гуми та пластмаси...
Цена: 170грн.
Brand: APP
Клей ціано-акриловий APP C-610 (для гуми, пластмаси та металів) середньої в'язкості, з коротким часом затвердіння при кімнатній температурі.Стійкий до вологості та розчинників. Має універсальне застосування. Призначений для склеювання гуми, пластмаси та металів...
Цена: 170грн.
Brand: APP
Бесцветный цианово-акриловый клей с низкой вязкостью и коротким временем затвердевания при комнатной температуре. Универсален для промышленного применения. Устойчив к влажности и растворителям. Стабилен при низких температурах. Для склеивания резины, пластмассы и EPDM...
Цена: 116грн.
Brand: PRESTO
 Універсальний аерозольний клей застосовується для склеювання паперу, картону, дерева, текстилю, шкіри та різних видів пластику. Аерозольна упаковка дозволяє працювати з великогабаритними предметами. Регульований клапан дозволяє дозувати використання клею. Застосування: Поверхня, що обробляєтьс..
Цена: 302грн.
 STRONG PLAST Комплект клею компонентів А та В 30мл
Hot
Brand: STRONG PLAST
 Клейова система "Strong Plast" - це швидкий та легкий ремонт будь-якого пластику. Сфера застосування двокомпонентної клейової системи "StrongPlast" величезна - без проблем і миттєво склеює практично все: метал, гуму, дерево, кераміка, шкіра, камінь, склопластик, скло.За допомогою клейової сист..
Цена: 306грн.
Brand: 3M
Клей 3М 08155 - ціаноакрилатний адгезив, який допоможе впоратися з приклеюванням гумових ущільнювачів, вінілу, металу, скла, молдингів, емблем, елементів внутрішньої оббивки та більшості пластиків.Клей стійкий до перепадів температур і вологи (у тому числі миючих засобів і спирту), швидко висихає і ..
Цена: 313грн.
Показано с 1 по 12 из 15 (всего 2 страниц)
Рекомендуем Вам купить КЛЕЙ по доступной цене в интернет магазине красок и лаков для авто autofarba.com.ua с доставкой по Ровно, Львову и другим уголкам страны. Смотрите и заказывайте также полировальные круги для автомобиля от надежных производителей: CROCODILE, WALCOM - в нашем магазине. В нашем интернет магазине красок и лаков для авто Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена краскопульт ?!", а отклик Вас удивит. А краска термостойкая купить только лучшие товары, а также выгодные предложения на средство для мойки салона автомобиля Вы подберете в каталоге. Чтобы заказать КЛЕЙ или купить автокраску металлик - отправьте в корзину товар, и выберите способ доставки и оплаты. После, укажите свои данные, и мы займемся поставкой товара. Напоминаем, что для постоянных покупателей действуют выгодные скидки, которые помогут купить шлиф машинку для авто и круги отрезные по самым лучшим ценам.