Меню
Корзина

РОЗРІДЖУВАЧ

 MOBIHEL Розріджувач металік повільний (бл. 60%) 0,6л
Hot
Brand: MOBIHEL
 Розріджувач для базової емалі металік при температурі нанесення між +18°C та +27°C.2K матеріали реагують з вологою, тому всі змішувальні ємності та інструменти мають бути абсолютно сухими. Відносна вологість повітря має перевищувати 80%Зберігання: 5 років або до дати на етикетці. Зберігати в о..
Цена: 224грн.
Brand: QUICKLINE
Медленный разбавитель для двухкомпонентных акриловых материалов: лаков, грунтов, акриловых и базовых покрытий. Температура: свыше 25°С.Страна пороизводитель: Италия..
Цена: 407грн.
Brand: QUICKLINE
Стандартные разбавители для двухкомпонентных акриловых материалов: лаков, грунтов, акриловых и базовых покрытий. Температура: 20-30°С.Страна производитель: Италия..
Цена: 1639грн.
Brand: MOBIHEL
Багатофункціональний розріджувач використовується для розведення всіх MOBIHEL 2K акрилових продуктів.Використовується при температурі від +18 до +27°C.Забезпечує чудове вирівнювання при розпиленні та швидке випаровування розчинника з лакофарбового шару.Країна виробник: Словенія..
Цена: 218грн.
Brand: MOBIHEL
 Використання в процесі фарбування методом «переходу» зони між відремонтованою ділянкою та старим покриттям.MOBIHEL 2K MS або HS (2:1, 4:1, UHS) безбарвний лак, готовий до розпилення, додається MOBIHEL 2K розріджувач для переходу 2400 VOC у співвідношенні 1:3.Суміш розпорошується тільки по прик..
Цена: 289грн.
Brand: MOBIHEL
Розріджувач для 2К акрилових матеріалів.Температурний режим 27-35 °С. Застосовуйте згідно з технічною інформацією на основний продукт.Країна виробник: Словенія..
Цена: 271грн.
Brand: MOBIHEL
 Акриловий розчинник використовується для акрилових лакофарбових матеріалів (фарби, лаки та ґрунтовки). З його допомогою також можуть розбавлятися і базові фарби (з ефектом металік та перламутр). Дозволяє досягти оптимальної в'язкості лакофарбових матеріалів для нанесення їх шляхом розпилення.Б..
Цена: 248грн.
Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)
У нас возможно подобрать и купить РОЗРІДЖУВАЧ по выгодной стоимости на сайте магазина автокрасок Автофарба с доставкой по Черновцам, Хмельницкому и другим регионам Украины. Заманчивые предложения на карандаш для царапин от популярных производителей: Classic Quality, MAXYTONE - у нас в магазине. В нашем интернет магазине красок и лаков для авто мы ответим на Ваш вопрос: "Какая цена шлифовальной машины ?!", а ответ Вас изумит. А реставрационный карандаш купить только качественные товары, а также лучшее предложение на автомобильная краска белая Вы подберете в нашем каталоге. Если Вы уже решили оформить заказ на РОЗРІДЖУВАЧ и купить полировальная машина - отправьте товар в корзину, и выберите удобный тип доставки и оплаты. После чего, заполните Ваши контактные данные, и мы выполним оформление поставки товара. Рекомендуем обратить Ваше внимание, что для постоянных покупателей действуют постоянные скидки, которые позволят купить шпатлевку со стекловолокном или краски для кожи по самым доступным ценам.