Меню
Корзина

ПІДБІР АВТОМОБІЛЬНОЇ ФАРБИ

В данной категории нет товаров.

У нашому магазині Ви можете підібрати автоемаль для повної або часткової реставрації автомобіля в тих об'ємах, які Вам необхідні, для фарбування сколів або подряпин, а також для фарбування окремих деталей кузова всього автомобіля.

Автоемаль може бути розфасована в зручну для Вас тару: аерозольний балон або спеціальний пластмасовий посуд.

Щоб колір Вашого автомобіля відповідав початковому, можна використовувати кілька способів підбору емалей:

1.Визначити колір за VIN-кодом – у документації знайти 17-значний номер, усі символи якого несуть певну інформацію, у т. ч. та кольорі, в який було пофарбовано машину під час випуску.

2.Скористатися комп'ютерним підбором за допомогою спеціальної програми, яка показує найточніші результати – контрастність, насичення відтінку, ступінь вигоряння фарби тощо. За допомогою комп'ютерного підбору можна вибрати будь-який відтінок як для автомобілів останніх років випуску, так і для автомобілів, випущених багато років тому.

3.За зразком деталі Вашого автомобіля.


Як замовити:

- Надсилаєте Новою поштою або привозите особисто (м. Київ) зразок, зазвичай це лючки від бензобака або повідомляєте код фарби;

- Визначаєтеся з необхідним обсягом фарби, для цього необхідно звернутися до фахівця, який вироблятиме фарбування Вашого авто;

- Отримавши зразок або іншу інформацію ми зв'язуємося з Вами для підтвердження замовлення та уточнення деталей.

Наші фахівці допоможуть Вам визначитися у виборі кольору автоемалі, запропонують оптимальний варіант для фарбування, зручний спосіб оплати та доставки.

Контактні телефони відділу колористики: 068-933-16-77, 068-933-16-88


                                                                             

Мы предлагаем Вам заказать ПІДБІР АВТОМОБІЛЬНОЇ ФАРБИ по выгодной стоимости в онлайн магазине авто красок Авто-фарба с доставкой по Херсону, Днепродзержинску и другим уголкам страны. Выбирайте и заказывайте краска для машин от популярных производителей: 3M, BASLAC - в нашем магазине. На нашем сайте магазина автокрасок Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена шланга высокого давления !?", и отгадка Вас впечатлит. И машина полировальная купить все что нужно, а также выгодные предложения на полироль для краски авто Вы сможете найти в магазине. Если Вы уже решили оформить покупку на ПІДБІР АВТОМОБІЛЬНОЇ ФАРБИ и купить герметик для автомобиля - отправьте товар в корзину, и укажите удобный метод доставки и оплаты. Затем, заполните Ваши контактные данные, а мы займемся доставкой нужного товара. Хотим обратить Ваше внимание, что для постоянных покупателей работают выгодные скидки, которые помогут купить краску для дисков авто или круги полировочные по самой выгодной цене.