Меню
Корзина

ПУЛЬВЕРИЗАТОР/КРАСКОПУЛЬТ ДЛЯ ФАРБИ

Brand: AUARITA
Тип H.V.L.P - великий потік повітря та низький тиск на виході підходить для нанесення найтонших шарів фарби та економить до 30% фарби.спеціалізований професійний фарборозпилювач для фарбування автомобілів;використовується для фінішних фарбувальних робіт;екологічна система розпилення HVLP (великий по..
Цена: 3462грн.
Brand: AUARITA
 Пневматичний фарборозпилювач Auarita H-923-1.3 – це професійний інструмент для продуктивного фарбування поверхонь. Використовується для тонких робіт, що вимагають високого коефіцієнта перенесення.Система розпилення HVLP, що використовується в фарбопульті, працює з великим об'ємом повітря, що н..
Цена: 2369грн.
Brand: AUARITA
 раскопульт пневматичний тип LVMP верхній пластиковий бачок 600мл, діаметр форсунки-1,3мм.Тип L.V.M.P - малий потік повітря та середній тиск на виході забезпечує рівномірне нанесення фарби та економить до 15% фарби.спеціалізований професійний фарборозпилювач для фарбування автомобілів;використо..
Цена: 2820грн.
Brand: AUARITA
Краскопульт пневматичний тип LVMP верхній пластиковий бачок 600мл, діаметр форсунки-1,3мм.Тип L.V.M.P - малий потік повітря та середній тиск на виході забезпечує рівномірне нанесення фарби та економить до 15% фарби.спеціалізований професійний фарборозпилювач для фарбування автомобілів;використовуєть..
Цена: 2820грн.
Brand: DeVilbiss
Фарборозпилювач DeVilbiss FLG 5 призначений для нанесення будь-яких матеріалів на органічній основі.Він оснащений універсальною повітряною головою середнього тиску.Демократична ціна, якісне виконання, широкий факел 280 мм і низьке споживання повітря 270 л/хв робить його дуже привабливим в експлуатац..
Цена: 8882грн.
Brand: AUARITA
Тип H.V.L.P – великий потік повітря та низький тиск на виході підходить для нанесення найтонших шарів фарби та економить до 30% фарби.професійний фарбопульт, який призначений для роботи з різними видами ЛКМ;використовується для стартових та фінішних робіт;екологічна система розпилення HVLP (великий ..
Цена: 865грн.
Brand: AUARITA
Тип H.V.L.P - великий потік повітря та низький тиск на виході підходить для нанесення найтонших шарів фарби та економить до 30% фарби.професійний фарбопульт, який призначений для роботи з різними видами ЛКМ;використовується для стартових та фінішних робіт;екологічна система розпилення HVLP (великий ..
Цена: 2505грн.
Brand: AUARITA
Тип H.V.L.P - великий потік повітря та низький тиск на виході підходить для нанесення найтонших шарів фарби та економить до 30% фарби.професійний фарбопульт, який призначений для роботи з різними видами ЛКМ;використовується для стартових та фінішних робіт;екологічна система розпилення HVLP (великий ..
Цена: 2505грн.
Brand: AUARITA
Тип H.V.L.P — великий потік повітря та низький тиск на виході підходить для нанесення найтонших шарів фарби та економить до 30% фарбипрофесійний фарбопульт, який призначений для роботи з різними видами ЛКМ;використовується для стартових та фінішних робіт;екологічна система розпилення HVLP (великий п..
Цена: 547грн.
Brand: DeVilbiss
Аерограф DAGR із верхнім бачком. Найтонші лінії, найбільш точна передача відтінків та плавні переходи. Легкий, добре збалансований аерограф із плавним спусковим механізмом подвійної дії. Спеціальний ковпачок для захисту голки.Зручний корпус забезпечує повний контроль подачі матеріалу. Змінний верхні..
Цена: 10476грн.
Brand: DeVilbiss
 Бачок Devilbiss GFC-501 для фарбопультів DeVilbiss GTi, GTi Pro, GTi Pro Lite, PRi Pro, PRi Pro Lite, Advance, FLG-5. Бачок виготовлений з високоякісних антистатичних матеріалів. Відрізняється підвищеною міцністю та стійкістю до розчинників. Легко чиститься. Кришка бачка виконана з безкраплинн..
Цена: 1776грн.
Brand: DeVilbiss
Фарборозпилювач комплектується соплами 1,4; 1,8 та 2,0 мм.Фарбопульт DeVilbiss GPi прийшов на зміну DeVilbiss GTi Pro, який чудово зарекомендував себе на всіх видах виробництв із застосуванням будь-яких фарб.Повітряна голова GP1 аналогічна універсальній голові Т1 (система Trans-Tech) від DeVilbiss G..
Цена: 8882грн.
Показано с 1 по 12 из 23 (всего 2 страниц)
Мы предлагаем подобрать и заказать ПУЛЬВЕРИЗАТОР/КРАСКОПУЛЬТ ДЛЯ ФАРБИ по доступной стоимости на сайте магазина автокрасок Авто-фарба с доставкой по Хмельницкому, Краматорску и других уголках Украины. Выбирайте и заказывайте полироль для автомобилей от качественных производителей: DINITROL, SOLID - только у нас. У нас сайте красок для авто Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена на пленку для авто ?", а отгадка Вас потрясет. Ну и шумка купить только лучшие товары, а также самое выгодное предложение на полировальная паста зм Вы сможете найти в каталоге магазина. Если хотите заказать ПУЛЬВЕРИЗАТОР/КРАСКОПУЛЬТ ДЛЯ ФАРБИ и купить карандаш для удаления царапин - отправьте в корзину товар, и выберите способ доставки и оплаты. После этого, заполните свои данные, а мы займемся поставкой нужного товара. Хотим обратить Ваше внимание, что для постоянных покупателей действуют выгодные скидки, которые дадут возможность купить герметик для лобового стекла и автокраски акриловые по самой привлекательной цене.