Меню
Корзина
BODY Грунт-наповнювач 970 прозорий, 1 л + затверджувач H729, 0,5 л
New

BODY Грунт-наповнювач 970 прозорий, 1 л + затверджувач H729, 0,5 л

Високоякісний акриловий наповнювач відноситься до акрилової системи 2К для часткового та повного фарбування автомобіля. Хороша здатність, що наповнює, і міцність дозволяє успішно застосовувати його як в тонких, так і в товстих шарах. Ґрунт швидко сохне і добре розтікається. Цей наповнювач забезпечує надійну ізоляцію нижніх шарів та утворює відмінну підкладку під фарбування. Протягом до 12 годин після нанесення може застосовуватися у версії «мокрий по мокрому», після 12 годин потрібно шліфування. Для тонування підкладки можливе додавання будь-якої акрилової фарби до 15%. Також ґрунт застосовується для підвищення адгезії на старе необроблене лакофарбове покриття.

Поверхні для нанесення:

скловолокнисті та пластикові поверхні, крім РЕ та PTFE

заводське та старе лакофарбове покриття

ламінати поліефірні

кислотні ґрунти

грунти та 1К-наповнювачі

Особливі вказівки:

При повітряному сушінні мінімальна температура нанесення +13°С. Для контролю шліфування використовуйте проявне покриття. У разі прояву дефектів на поверхні вони можуть бути усунені за допомогою 2К і 1К шпаклівок. У версії «мокрий по мокрому» не можна використовувати затверджувач BODY DUR 726. Товщина шару, що наноситься, не повинна бути більше 40–60 мкм. Не використовувати поверх великих зашпатльованих площ та термопластичних матеріалів.

Застосування:

Перемішати компоненти до однорідної консистенції, дотримуючись пропорції змішування.

Нанести пістолетом із проміжною витримкою.

Життєздатність суміші 2-3 години за +23°С.

Мінімальна температура нанесення +15 °С.

Цена:  
820грн.
  • Артикул: 970
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Уникальная возможность подобрать и приобрести BODY Грунт-наповнювач 970 прозорий, 1 л + затверджувач H729, 0,5 л по доступной стоимости в каталоге автомобильных красок autofarba.com.ua с доставкой по Белой Церкви, Каменец-Подольскому и другим городам Украины. Самые лучшие предложения на эпоксидные грунты от лучших производителей, например - APP, TURTLE WAX - в нашем магазине. В нашем интернет каталоге автомобильных красок мы ответим на Ваш вопрос: "Какая цена шланга высокого давления ???", а ответ Вас впечатлит. Ну и герметики купить только надежные товары, а также выгодные предложения на шланг давления Вы сможете подобрать в каталоге нашего магазина. Если хотите заказать ГРУНТ и купить скотч зм - отправьте товар в корзину, и укажите способ доставки и оплаты. После этого, укажите свои контактные данные, и мы займемся доставкой нужного товара. Не забудьте, что для постоянных покупателей действуют постоянные скидки, которые помогут купить шумоизоляция автомобиля или герметик для машины по самой привлекательной цене.