Меню
Корзина
MOBIHEL Базова емаль металік ПЕРЛИ 230 1л
MOBIHEL Базова емаль металік ПЕРЛИ 230 1л
MOBIHEL Базова емаль металік ПЕРЛИ 230 1л
MOBIHEL Базова емаль металік ПЕРЛИ 230 1л

MOBIHEL Базова емаль металік ПЕРЛИ 230 1л

Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
1113грн.
  • Артикул: 230
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
У нас Вы можете выбрать и приобрести MOBIHEL Базова емаль металік ПЕРЛИ 230 1л по лучшей цене в онлайн магазине авто красок Авто-фарба с доставкой по Луцку, Черкассам и другим уголкам страны. Выбирайте и заказывайте баллончики краски от лучших производителей, например - CHAMAELEON, MAXI COLOR - только у нас. В нашем каталоге автомобильных красок Вы сможете найти ответ на вопрос: "Какая цена шпателя ?!", а ответ Вас изумит. И зм скотч купить только надежные товары, а также наилучшие предложения на антисиликон Вы подберете в каталоге. Чтобы оформить покупку на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА и купить краску термостойкую - отправьте в корзину товар, и выберите способ доставки и оплаты. После чего, укажите Ваши контакты, а мы займемся поставкой товара. Не забудьте, что для постоянных покупателей действуют выгодные скидки, которые позволят купить герметик для лобового стекла или клей для стекла авто по самой выгодной цене.