Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік ЦИКЛОН 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ЦИКЛОН 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ЦИКЛОН 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ЦИКЛОН 1л

MOBIHEL Базова емаль металік ЦИКЛОН 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
940грн.
  • Артикул: ЦИКЛОН
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Мы предлагаем Вам подобрать и заказать MOBIHEL Базова емаль металік ЦИКЛОН 1л по лучшей цене в каталоге автомобильных красок Автофарба с доставкой по Черновцам, Виннице и всей Украине. Заказывайте также автомобильные краски в баллончиках от известных производителей: DeVilbiss, MOBIHEL - в нашем магазине. На нашем сайте магазина автокрасок Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена финишной шпаклевки ?!", а отклик Вас потрясет. А вот 3m респиратор купить все что нужно, а также лучшее предложение на сколько стоит шумоизоляция в машину Вы найдете в магазине. Чтобы оформить заказ на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА или купить диски отрезные по металлу - отправьте товар в корзину, и выберите метод оплаты и доставки. Затем, укажите свои данные, и мы выполним оформление поставки товара. Обратите внимание, что для постоянных клиентов работают скидки, которые позволят купить пульверизатор девилбис и машинка для полировки авто по самой выгодной цене.