Меню
Корзина
MOBIHEL Базова емаль металік СРІБНА ІВА 301 1л
MOBIHEL Базова емаль металік СРІБНА ІВА 301 1л
MOBIHEL Базова емаль металік СРІБНА ІВА 301 1л
MOBIHEL Базова емаль металік СРІБНА ІВА 301 1л

MOBIHEL Базова емаль металік СРІБНА ІВА 301 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія


Цена:  
1094грн.
  • Артикул: 301
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Мы предлагаем Вам выбрать и купить MOBIHEL Базова емаль металік СРІБНА ІВА 301 1л по нормальной стоимости в интернет магазине красок и лаков для авто autofarba с доставкой по Киеву, Каменец-Подольскому и другим уголкам страны. Выгодные предложения на лак для авто от качественных брендов: BODY, CHAMAELEON - в нашем магазине. В нашем каталоге автомобильных красок Вы получите ответ на вопрос: "Какая цена на шумоизоляцию автомобиля ??", а ответ Вас изумит. Ну и акриловая краска для автомобиля купить все что нужно, а также самое выгодное предложение на герметик для машины Вы найдете в каталоге нашего магазина. Если Вы хотите оформить заказ на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА или купить шпаклевку для авто новол - отправьте товар в корзину, и выберите метод оплаты и доставки. После чего, укажите Ваши данные, и мы сделаем все для доставки нужного товара. Напоминаем, что для постоянных покупателей работают выгодные скидки, которые помогут заказать балончик с краской или средство для удаления краски с металла по самой выгодной цене.