Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік РОБІН ГУД 391 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік РОБІН ГУД 391 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік РОБІН ГУД 391 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік РОБІН ГУД 391 1л

MOBIHEL Базова емаль металік РОБІН ГУД 391 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
1041грн.
  • Артикул: 391
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
У нас можно приобрести MOBIHEL Базова емаль металік РОБІН ГУД 391 1л по доступной цене на сайте autofarba.com.ua с доставкой по Черновцам, Бердянску и другим регионам Украины. Самые лучшие предложения на акриловая краска для авто в баллончиках от лучших производителей, например - CROCODILE, VIKA - в нашем магазине. В нашем каталоге автомобильных красок мы ответим на Ваш вопрос: "Какая цена на герметик ??", и ответ Вас впечатлит. Ну и полироль для автомобиля купить только лучшие товары, а также наилучшие предложения на шланга высокого давления Вы сможете найти в нашем каталоге. Если Вы решили заказать АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА и купить виброизоляцию - отправьте в корзину товар, и выберите способ доставки и оплаты. После, заполните свои контактные данные, а мы займемся поставкой товара. Напоминаем, что для постоянных клиентов работают скидки, которые позволят купить шлифмашинку для автомобиля и маркер для закраски царапин на машине по самой привлекательной цене.