Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік РЕГАТА 412 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік РЕГАТА 412 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік РЕГАТА 412 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік РЕГАТА 412 1л

MOBIHEL Базова емаль металік РЕГАТА 412 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
1231грн.
  • Артикул: 412
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Мы рекомендуем подобрать и заказать MOBIHEL Базова емаль металік РЕГАТА 412 1л по лучшей стоимости на сайте autofarba.com.ua с доставкой по Никополю, Александрии и Украине. Самые лучшие предложения на растворитель для покраски авто от надежных производителей: MIPA, MIRKA - в нашем магазине. У нас сайте красок для авто Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена краски для авто ???", и отгадка Вас впечатлит. Ну и респиратор 3м купить самые надежные товары, а также лучшие предложения на полироль 3m Вы подберете в нашем каталоге. Чтобы оформить заказ на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА и купить шпатлевку со стекловолокном - отправьте в корзину товар, и выберите способ оплаты и доставки. Затем, укажите Ваши данные, и мы займемся поставкой нужного товара. Напоминаем, что для постоянных покупателей работают постоянные скидки, которые помогут купить полировочную пасту для авто или мастика битумно каучуковая для авто по самым доступным ценам.