Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік ПАННАКОТА 871167 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ПАННАКОТА 871167 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ПАННАКОТА 871167 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ПАННАКОТА 871167 1л

MOBIHEL Базова емаль металік ПАННАКОТА 871167 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
1171грн.
  • Артикул: 871167
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Мы рекомендуем Вам подобрать MOBIHEL Базова емаль металік ПАННАКОТА 871167 1л по выгодной цене в интернет каталоге автомобильных красок Автофарба с доставкой по Ровно, Бердянску и другим городам Украины. Выбирайте и заказывайте маркер для автомобиля от царапин от качественных производителей: DUXON, ROBERLO - только у нас. У нас на сайте интернет магазина автомобильных красок Вы получите ответ на вопрос: "Какая цена краскопульта для авто !?", и отгадка Вас потрясет. И герметик авто купить только качественные товары, а также выгодные предложения на машины полировальные Вы сможете подобрать в магазине. Если Вы хотите заказать АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА и купить краскопульт воздушный - отправьте в корзину товар, и выберите удобный тип доставки и оплаты. После чего, заполните Ваши контакты, и мы выполним оформление доставки указанного товара. Рекомендуем обратить Ваше внимание, что для постоянных клиентов действуют скидки, которые позволят купить маску для покраски и виброизоляция авто по самым лучшим ценам.