Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік ОСОКА 308 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ОСОКА 308 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ОСОКА 308 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ОСОКА 308 1л

MOBIHEL Базова емаль металік ОСОКА 308 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
1114грн.
  • Артикул: 308
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Предлагаем приобрести MOBIHEL Базова емаль металік ОСОКА 308 1л по выгодной стоимости в каталоге автомобильных красок Авто фарба с доставкой по Сумам, Украине и другим уголкам страны. Также обратите внимание на лак акриловый прозрачный от лучших производителей, например - CROCODILE, SOTRO - в нашем магазине. У нас в каталоге автомобильных красок Вы получите ответ на вопрос: "Какая цена автомобильной краски !?", а отклик Вас удивит. Ну и грунт для авто купить все что нужно, а также лучшее предложение на круги для полировки машины Вы подберете в каталоге. Чтобы заказать АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА или купить краску для кожи авто - отправьте в корзину товар, и выберите тип доставки и оплаты. После чего, укажите Ваши контакты, и мы займемся доставкой выбранного товара. Рекомендуем обратить Ваше внимание, что для постоянных покупателей работают скидки, которые помогут купить защитную маску зм и карандаш для покраски машины по самой привлекательной цене.