Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік ОЛІВНА 345 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ОЛІВНА 345 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ОЛІВНА 345 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ОЛІВНА 345 1л

MOBIHEL Базова емаль металік ОЛІВНА 345 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
1083грн.
  • Артикул: 345
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Предлагаем Вам купить MOBIHEL Базова емаль металік ОЛІВНА 345 1л по нормальной стоимости в каталоге автомобильных красок autofarba с доставкой по Днепродзержинску, Мелитополю и другим уголкам страны. Выбирайте также краска аэрозоль термостойкая от качественных брендов: ROBERLO, SOLID - в нашем магазине. У нас в каталоге автомобильных красок Вы получите ответ на вопрос: "Какая цена анти силикона ??", и отгадка Вас поразит. А вот грунтовка для авто купить самые качественные товары, а также лучшие предложения на белая краска в баллончике Вы подберете в нашем каталоге. Чтобы оформить заказ на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА или купить автогерметик - отправьте в корзину товар, и выберите удобный способ оплаты и доставки. После чего, заполните свои данные, и мы сразу займемся поставкой товара. Обратите внимание, что для постоянных покупателей работают постоянные скидки, которые помогут купить автомобильный лак и полировальная машинка для полировки авто по самой выгодной цене.