Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік МОРАНО 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік МОРАНО 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік МОРАНО 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік МОРАНО 1л

MOBIHEL Базова емаль металік МОРАНО 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
883грн.
  • Артикул: МОРАНО
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Мы предлагаем Вам купить MOBIHEL Базова емаль металік МОРАНО 1л по актуальной цене в каталоге автомобильных красок Автофарба с доставкой по Каменскому, Броварам и другим уголкам страны. Выбирайте и заказывайте 3м паста полировальная от самых лучших производителей - QUICKLINE, SPRINT - у нас в магазине. У нас на сайте интернет магазина автомобильных красок Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена на стекловолокно ???", а ответ Вас поразит. И наждачный круг купить только надежные товары, а также выгодные предложения на круг для полировки машины Вы найдете в каталоге. Если Вы хотите оформить покупку на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА и заказать краску для автомобиля - отправьте товар в корзину, и выберите удобный тип оплаты и доставки. После, заполните свои данные, а мы выполним оформление доставки товара. Не забудьте, что для постоянных клиентов работают постоянные скидки, которые помогут купить шлифовальную машинку для авто и наждачная по наиболее привлекательным ценам.