Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік МІГДАЛЬ 217 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік МІГДАЛЬ 217 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік МІГДАЛЬ 217 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік МІГДАЛЬ 217 1л

MOBIHEL Базова емаль металік МІГДАЛЬ 217 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
1023грн.
  • Артикул: 217
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Предлагаем приобрести MOBIHEL Базова емаль металік МІГДАЛЬ 217 1л по лучшей цене в интернет магазине красок и лаков для авто autofarba с доставкой по Полтаве, Каменец-Подольскому и Украине. Также обратите внимание на инструменты для малярки от самых лучших брендов: 3M, AUARITA - в нашем магазине. В нашем каталоге автомобильных красок Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена на шлифмашинку ?!", и ответ Вас поразит. А вот автоэмаль аэрозоль купить все что нужно, а также лучшее предложение на грунтовка для автомобилей Вы сможете подобрать в каталоге магазина. Чтобы оформить заказ на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА и купить автомобильный скотч - отправьте товар в корзину, и выберите способ доставки и оплаты. После чего, укажите Ваши данные, а мы займемся поставкой выбранного товара. Рекомендуем обратить Ваше внимание, что для постоянных клиентов действуют постоянные скидки, которые позволят купить герметик для авто и шлифовальная машинка цены по самым доступным ценам.