Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік МАГМА 119 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік МАГМА 119 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік МАГМА 119 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік МАГМА 119 1л

MOBIHEL Базова емаль металік МАГМА 119 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
1210грн.
  • Артикул: 119
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Дарим возможность заказать MOBIHEL Базова емаль металік МАГМА 119 1л по хорошей стоимости на сайте магазина автокрасок autofarba с доставкой по Сумам, Александрии и других регионах Украины. Выбирайте и покупайте также шлифмашина для машины от популярных брендов: DeVilbiss, SPRINT - в нашем магазине. На нашем сайте магазина автокрасок мы ответим на Ваш вопрос: "Какая цена грунтовки для авто ?", а ответ Вас потрясет. Ну и авто шумка купить только качественные товары, а также выгодные предложения на средства для антикоррозийной обработки Вы подберете в каталоге. Если хотите оформить заказ на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА и купить маску 3м - отправьте товар в корзину, и выберите способ доставки и оплаты. После этого, заполните Ваши контактные данные, а мы сделаем все для доставки выбранного товара. Напоминаем, что для постоянных клиентов действуют скидки, которые дадут возможность купить краску металлик для авто или грунт кислотный боди 960 по самым лучшим ценам.