Меню
Корзина
MOBIHEL Базова емаль металік ДИПЛОМАТ 424 1л
MOBIHEL Базова емаль металік ДИПЛОМАТ 424 1л
MOBIHEL Базова емаль металік ДИПЛОМАТ 424 1л
MOBIHEL Базова емаль металік ДИПЛОМАТ 424 1л

MOBIHEL Базова емаль металік ДИПЛОМАТ 424 1л

Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
1182грн.
  • Артикул: 424
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Мы предлагаем приобрести MOBIHEL Базова емаль металік ДИПЛОМАТ 424 1л по лучшей цене в каталоге автомобильных красок autofarba.com.ua с доставкой по Ровно, Северодонецку и другим регионам Украины. Посмотрите и купите также грунт боди 960 от известных производителей: DeVilbiss, LECHLER - только у нас. На нашем сайте Вы сможете найти ответ на вопрос: "Какая цена шлифмашинки ???", а отклик Вас потрясет. А вот полировальные пасты для авто купить только качественные товары, а также наилучшие предложения на краскопульт для покраски авто Вы подберете в магазине. Если хотите заказать АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА или купить шлифовальная машина - отправьте товар в корзину, и укажите удобный метод оплаты и доставки. После этого, укажите Ваши контактные данные, и мы сразу займемся доставкой товара. Хотим обратить Ваше внимание, что для постоянных клиентов действуют постоянные скидки, которые позволят купить шумку для автомобиля и шланг компрессора по самым доступным ценам.