Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік ЧОРНА UNI 600 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ЧОРНА UNI 600 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ЧОРНА UNI 600 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік ЧОРНА UNI 600 1л

MOBIHEL Базова емаль металік ЧОРНА UNI 600 1л

Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія
шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.


Країна виробник: Словенія


Цена:  
923грн.
  • Артикул: UNI 600
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
У нас Вы можете купить MOBIHEL Базова емаль металік ЧОРНА UNI 600 1л по выгодной стоимости на нашем сайте красок для авто Автофарба с доставкой по Херсону, Каменец-Подольскому и Украине. Выбирайте и заказывайте полировальные круги для авто от надежных производителей: BODY, R-M - в нашем магазине. У нас сайте красок для авто Вы получите ответ на вопрос: "Какая цена баллончика краски !?", а отгадка Вас впечатлит. А краска из баллончика купить самые надежные товары, а также доступные предложения на продажа отрезных дисков Вы подберете в нашем каталоге. Если Вы уже решили оформить заказ на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА или купить краску белую для авто - отправьте товар в корзину, и укажите удобный способ доставки и оплаты. После этого, укажите свои данные, а мы выполним оформление доставки нужного товара. Хотим обратить Ваше внимание, что для постоянных покупателей действуют скидки, которые позволят купить автоэмаль вика и мастика битумная для авто по самой выгодной цене.