Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік AUDI LY7P 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік AUDI LY7P 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік AUDI LY7P 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік AUDI LY7P 1л

MOBIHEL Базова емаль металік AUDI LY7P 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія

Цена:  
1171грн.
  • Артикул: LY7P
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Дарим возможность подобрать и купить MOBIHEL Базова емаль металік AUDI LY7P 1л по хорошей цене в интернет каталоге автомобильных красок Авто фарба с доставкой по Чернигову, Белой Церкви и всей Украине. Лучшие предложения на мастика битумно резиновая для авто от качественных брендов: BASLAC, DeVilbiss - в нашем магазине. На нашем сайте Вы сможете найти ответ на вопрос: "Какая цена финишной шпаклевки ?", и отклик Вас потрясет. И краскопульт автомобильный купить только лучшие товары, а также выгодные предложения на полировальная машина для авто Вы подберете в каталоге магазина. Чтобы оформить покупку на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА или купить гравитекс для авто - отправьте в корзину товар, и укажите удобный метод доставки и оплаты. После этого, заполните Ваши контакты, а мы сделаем все для доставки указанного товара. Напоминаем, что для постоянных покупателей работают постоянные скидки, которые дадут возможность купить краску для автомобильной кожи и шумоизоляция для авто по самым лучшим ценам.