Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік AUDI LC9Z 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік AUDI LC9Z 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік AUDI LC9Z 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік AUDI LC9Z 1л

MOBIHEL Базова емаль металік AUDI LC9Z 1л

Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.

Країна виробник: Словенія 

Цена:  
939грн.
  • Артикул: LC9Z
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Мы предлагаем выбрать MOBIHEL Базова емаль металік AUDI LC9Z 1л по нормальной стоимости на сайте интернет магазина автомобильных красок autofarba.com.ua с доставкой по Харькову, Запорожью и всей Украине. Смотрите и заказывайте также грунтовка для пластика в баллончике от самых лучших брендов: CROCODILE, QUICKLINE - только у нас. У нас сайте красок для авто Вы сможете найти ответ на вопрос: "Какая цена автомобильного лака !?", а отклик Вас поразит. Ну а мастика для обработки днища автомобиля купить самые качественные товары, а также выгодные предложения на краска для машин Вы подберете в каталоге магазина. Если Вы хотите оформить заказ на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА и купить полироль для машины - отправьте товар в корзину, и выберите способ оплаты и доставки. После, заполните Ваши контакты, а мы выполним оформление поставки нужного товара. Рекомендуем обратить Ваше внимание, что для постоянных клиентов работают скидки, которые помогут купить вибро шумоизоляцию и карандаш для царапин автомобиля по самой выгодной цене.