Меню
Корзина
MOBIHEL Базова емаль металік DAEWOO 70U Червоний рок  1л
MOBIHEL Базова емаль металік DAEWOO 70U Червоний рок  1л
New
MOBIHEL Базова емаль металік DAEWOO 70U Червоний рок  1л
MOBIHEL Базова емаль металік DAEWOO 70U Червоний рок  1л

MOBIHEL Базова емаль металік DAEWOO 70U Червоний рок 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.


Країна виробник: Словенія

Цена:  
1333грн.
  • Артикул: 70U
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
У нас Вы сможете подобрать и купить MOBIHEL Базова емаль металік DAEWOO 70U Червоний рок 1л по актуальной стоимости на нашем сайте красок для авто Авто фарба с доставкой по Тернополю, Северодонецку и других регионах Украины. Посмотрите и купите также карандаши для подкраски авто от известных брендов: 3M, MOBIHEL - в нашем магазине. В нашем интернет магазине красок и лаков для авто Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена герметик !?", и отгадка Вас удивит. Ну а грунтовка по пластику купить только надежные товары, а также наилучшие предложения на краска для кожи салона автомобиля Вы подберете в нашем каталоге. Для того чтобы заказать АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА и купить краску для дисков авто - отправьте товар в корзину, и выберите тип доставки и оплаты. После, заполните Ваши контакты, и мы сделаем все для доставки товара. Напоминаем, что для постоянных покупателей работают скидки, которые помогут купить краски для кожи и краскопульты краскораспылители по наиболее привлекательным ценам.