Меню
Корзина
MOBIHEL Базова емаль металік D01 Чорна 1л
MOBIHEL Базова емаль металік D01 Чорна 1л
New
MOBIHEL Базова емаль металік D01 Чорна 1л
MOBIHEL Базова емаль металік D01 Чорна 1л

MOBIHEL Базова емаль металік D01 Чорна 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.


Країна виробник: Словенія

Цена:  
1113грн.
  • Артикул: D01
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Предлагаем выбрать и купить MOBIHEL Базова емаль металік D01 Чорна 1л по актуальной стоимости в интернет магазине красок и лаков для авто autofarba.com.ua с доставкой по Черкассам, Днепру и всей Украине. Выбирайте и заказывайте скотч двусторонний автомобильный от популярных производителей: BRUNOX, TECTYL - только у нас. На нашем сайте Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена автомобильной краски ?", а отклик Вас ошеломит. И шпатлевка по пластику купить самые надежные товары, а также наилучшие предложения на автомобильные краски Вы найдете в нашем каталоге. Если хотите оформить покупку на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА и купить герметик для автомобиля - отправьте товар в корзину, и укажите удобный способ оплаты и доставки. После этого, заполните свои контакты, а мы сделаем все для доставки нужного товара. Рекомендуем обратить Ваше внимание, что для постоянных покупателей работают постоянные скидки, которые позволят купить круги отрезные или авто клей для стекла по самой доступной цене.