Меню
Корзина
MOBIHEL Базова емаль металік CHEVROLET GAR Вугільний спалахл 1л
MOBIHEL Базова емаль металік CHEVROLET GAR Вугільний спалахл 1л
New
MOBIHEL Базова емаль металік CHEVROLET GAR Вугільний спалахл 1л
MOBIHEL Базова емаль металік CHEVROLET GAR Вугільний спалахл 1л

MOBIHEL Базова емаль металік CHEVROLET GAR Вугільний спалахл 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.


Країна виробник: Словенія

Цена:  
939грн.
  • Артикул: Вугільний спалах
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Дарим возможность выбрать и приобрести MOBIHEL Базова емаль металік CHEVROLET GAR Вугільний спалахл 1л по хорошей цене в каталоге автомобильных красок https://autofarba.com.ua/ с доставкой по Ровно, Константиновке и других уголках Украины. Лучшие предложения на карандаш от царапин авто от известных брендов: DUXON, MOBIHEL - в нашем магазине. В нашем интернет магазине красок и лаков для авто Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена антисиликона ?", и ответ Вас изумит. Ну и отрезные круги купить только качественные товары, а также выгодные предложения на сколько стоит шумка Вы сможете найти в каталоге нашего магазина. Если Вы хотите оформить покупку на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА и купить авто карандаш - отправьте товар в корзину, и выберите удобный тип оплаты и доставки. Затем, заполните свои контактные данные, и мы сразу сделаем все для доставки нужного товара. Напоминаем, что для постоянных покупателей работают постоянные скидки, которые помогут купить шумоизоляция авто или двухсторонний скотч зм по самым доступным ценам.