Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік 653 Маестро 1л
New

MOBIHEL Базова емаль металік 653 Маестро 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.


Країна виробник: Словенія

Цена:  
939грн.
  • Артикул: 653
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Дарим возможность выбрать MOBIHEL Базова емаль металік 653 Маестро 1л по выгодной цене на нашем сайте красок для авто Авто-фарба с доставкой по Днепродзержинску, Никополю и Украине. Выбирайте также паста полировочная для авто от самых лучших производителей - BASLAC, FARBID - в нашем магазине. В нашем интернет магазине красок и лаков для авто мы ответим на Ваш вопрос: "Какая цена краскопульта !?", и ответ Вас ошеломит. А вот аэрозольные краски купить все что нужно, а также доступные предложения на карандаш краска для машины Вы сможете подобрать в каталоге магазина. Если Вы уже решили оформить заказ на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА или купить краску мобихел - отправьте товар в корзину, и укажите метод доставки и оплаты. После, заполните Ваши контактные данные, и мы выполним оформление поставки выбранного товара. Напоминаем, что для постоянных клиентов действуют постоянные скидки, которые дадут возможность купить мастику для обработки днища автомобиля или 3m полировка по самой выгодной цене.