Меню
Корзина
 MOBIHEL Базова емаль металік 496 Фантомний сріблястий металік 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік 496 Фантомний сріблястий металік 1л
New
 MOBIHEL Базова емаль металік 496 Фантомний сріблястий металік 1л
 MOBIHEL Базова емаль металік 496 Фантомний сріблястий металік 1л

MOBIHEL Базова емаль металік 496 Фантомний сріблястий металік 1л

 Матова кольорова основа із металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним акриловим лаком, забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.

Застосування:

для ремонту легкових автомобілів, а також для остаточного забарвлення кузовів автобусів, вантажівок та інших транспортних засобів. Бажаний колір підбирається за допомогою MOBIHEL – колірної таблиці готових кольорів.

Інструкція по застосуванню:

- відшліфувати, знежирити та просушити поверхню;

- обробити шпаклівкою, компактпраймером або вторинною ґрунтовкою;

- нанести емаль на оброблювану поверхню в 2-3 шари

Колір:

колір і яскравість металік ефекту значною мірою залежать від способу розпилення, робочої в'язкості, подачі емалі на пістолеті, тиску повітря, техніки розпилення і т.д. Тому при частковому забарвленні рекомендуємо забезпечити відповідні параметри.

Зберігання:

2 роки, тобто. до дати, зазначеної на упаковці, при зберіганні в оригінально закритій упаковці, в закритому приміщенні при температурі від +5 до +20°С.

В'язкість:

15 секунд DIN 53211 ø 4 мм / 20°С

- MOBIHEL металік розріджувач (приблизно 40%)

Нанесення:

Діаметр сопла: 1.3 – 1.4 мм

Тиск: 3 - 5 барів

Кількість шарів: 2 – 3 x = 15 – 20 мкм із проміжною сушкою 15 хвилин.


Країна виробник: Словенія

Цена:  
1097грн.
  • Артикул: 496
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
У нас возможно подобрать и купить MOBIHEL Базова емаль металік 496 Фантомний сріблястий металік 1л по хорошей цене в магазине автокрасок Автофарба с доставкой по Ивано-Франковску, Каменскому и Украине. Заманчивые предложения на фильтр 3m от известных брендов: CHAMAELEON, MAXYTONE - только у нас. В нашем онлайн магазине авто красок Вы найдете овет на вопрос: "Какая цена шпаклевка финишная ?!", а ответ Вас потрясет. Ну и машинка для полировки кузова автомобиля купить только качественные товары, а также лучшие предложения на краска в баллоне для авто Вы сможете найти в нашем каталоге. Если Вы решили оформить покупку на АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА или купить автомобильную шпаклевку - отправьте в корзину товар, и укажите метод доставки и оплаты. После чего, заполните свои контактные данные, а мы займемся доставкой указанного товара. Обратите внимание, что для постоянных покупателей действуют выгодные скидки, которые позволят купить авто краску металлик или авто акриловая краска по самой доступной цене.