Меню
Корзина

АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА: Производитель - QUICKLINE

Показано с 1 по 12 из 63 (всего 6 страниц)

Крім візуальних характеристик, відмінність автомобільних фарб, автоемалі відрізняються за своїм хімічним складом. Вирізняють такі кілька типів автоемалей: акрилова і алкідна емалі, а також меламіноалкідна емаль. Особливо популярною автомобільною емаллю є акрилова. До її складу входить барвник і другий компонент - затверджувач. Коли вони починають взаємодіяти, відбувається затвердіння. Акрилова емаль буває глянсовою та матовою. На автоемаль ціна в нашому інтернет-магазині вигідна для наших покупців, тому запрошуємо вас купувати дану продукцію у нас!

Серед основних переваг акрилової емалі можна виділити стійкість до впливу зовнішніх факторів: агресивні середовища, відносна стійкість до подряпин. Акрилова емаль також має більшу швидкість висихання, що може бути і перевагою, але і недоліком, якщо вам необхідно виправити дефект. До недоліків можна віднести високу вартість, а також необхідність нанесення емалі в кілька шарів. Меламіноалкідні емалі в Україні не можна використовувати, окрім як у спеціально обладнаних приміщеннях, оскільки температура нагрівання і цієї емалі становить близько 130 градусів за Цельсієм.

Переваги меланоменоалкідної емалі полягають у багатстві колірного рішення, можна додати блиск, приховати різним дефекти, а чудовим є також висока зносостійкість покриття. Алкідна емаль є похідною від алкідної смоли. Алкідну смолу вибирають із-за відносно доступної ціни, через стійкість до впливу агресивних засобів, задля простоти використання та через хорошу полімеризацію. Автоемалі купити в Україні варто у всіх випадках, коли потрібно досягти таких приголомшливих візуальних характеристик, як глянсова поверхня, матова поверхня, ефекту "металік", а також ефекту "хамелеон" та перламутр. Автоемалі наносяться, залежно від обсягу роботи та характеру матеріалу, за допомогою спеціального обладнання та без нього. У деяких випадках достатньо одного аерозолю чи олівця. Щоб визначити характеристику кольору, в якій автомобіль був пофарбований на заводі, необхідно подивитися на спеціальну табличку з VIN-кодом. Нагадуємо, що у нас купити автоемаль в Україні, в Києві – просто, швидко та вигідно!

У нас можно выбрать и заказать АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА по лучшей стоимости на сайте Авто-фарба с доставкой по Мариуполю, Херсону и другим городам Украины. Лучшие предложения на аэрозольная термостойкая краска от качественных производителей: GOLD CAR, U-POL - в нашем магазине. В нашем магазине автокрасок Вы получите ответ на вопрос: "Какая цена на автокраску ??", а ответ Вас ошеломит. И стеклоткань купить все что нужно, а также самое выгодное предложение на круг абразивный шлифовальный Вы сможете подобрать в каталоге нашего магазина. Если Вы уже решили заказать АВТОМОБІЛЬНА ФАРБА или купить краскопульты - отправьте в корзину товар, и укажите тип доставки и оплаты. После, укажите Ваши контакты, и мы сразу займемся поставкой указанного товара. Не забудьте, что для постоянных покупателей работают скидки, которые помогут купить автокраску в баллончиках или электрическая шлифовальная машина для авто по наиболее выгодной цене.