Меню
Корзина
DINITROL Антикор Dinitrol Penetrant LT 10л

DINITROL Антикор Dinitrol Penetrant LT 10л

DINITROL PENETRANT LT рідкий антикорозійний матеріал з тиксотропними властивостями, що відрізняється відмінним плівкоутворенням як на відкритих поверхнях, так і в закритих порожнинах.

Матеріал складається з мінеральних восків, інгібіторів корозії та розчинника типу White Spirit.

Після випаровування розчинника утворюється воскоподібна, водовідштовхувальна захисна плівка бежевого кольору, що забезпечує винятковий захист від корозії.

Термін служби захисної плівки у прихованих порожнинах не менше 5 років!

Застосовувати Dinitrol Penetrant LT можна для обробки прихованих порожнин:

внутрішні порожнини порогів;

двері;

підсилювачі кузова (лонжерони, рама);

крила;

інші порожнини.

Матеріал наноситься за допомогою повітряного пістолета-розпилювача. Робочий тиск - від 5 бар. Робоча температура навколишнього середовища – від 24 °С.

Потрібно максимально очистити порожнини від забруднень, висушити їх. Це підвищить адгезію складу.

Якщо є іржа, її потрібно по можливості зачистити і обробити перетворювачем іржі Dinitrol RC 900. Потім нанести Dinitrol Penetrant LT. Або як ґрунтовку використовувати Dinitrol ML. Потім нанести Dinitrol Penetrant LT.

Цена:  
5149грн.
  • Артикул: 11077/10
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Мы предлагаем Вам подобрать и приобрести DINITROL Антикор Dinitrol Penetrant LT 10л по лучшей цене в онлайн магазине авто красок autofarba.com.ua с доставкой по Мелитополю, Никополю и других уголках Украины. Выбирайте и покупайте также грунтовка антикоррозионная в баллончике от известных производителей: BRUNOX, TECTYL - у нас в магазине. У нас на сайте интернет магазина автомобильных красок Вы сможете найти ответ на вопрос: "Какая цена полиуретанового герметика ???", а ответ Вас удивит. Ну а краски для авто купить самые качественные товары, а также актуальные предложения на клей для пластика авто Вы подберете в магазине. Чтобы оформить заказ на АНТИКОРОЗІЙНІ МАТЕРІАЛИ и купить автомобильный скотч - отправьте в корзину товар, и укажите способ доставки и оплаты. Затем, укажите Ваши контактные данные, и мы сразу займемся доставкой выбранного товара. Хотим обратить Ваше внимание, что для постоянных клиентов работают скидки, которые позволят заказать краску для автомобиля или цены на автокраску по наиболее выгодной цене.