Меню
Корзина
 Brunox Epoxy Нейтралізатор іржі 30 ml

Brunox Epoxy Нейтралізатор іржі 30 ml

Нейтралізатор іржі + ґрунтовка

1. Опис продукту: Запатентований засіб, що комбінує в собі нейтралізатор іржі та ґрунтовку відомий у всьому світі нейтралізатор іржі та ґрунтовка з використанням епоксидної смоли,

Оригінальний продукт у вигляді аерозолю

Розроблено для використання у промислових цілях, на дрібних підприємствах, а також у побутових умовах для виконання високих запитів.

Можливе нанесення за допомогою кисті, валика або опускання в засіб.

У промислових умовах можливе нанесення за допомогою пульверизатора або безповітряним способом нанесення покриття розпорошенням.

Призначений для нанесення шляхом розбризкування аерозолю.

2. Спосіб дії: За допомогою цього засобу здійснюється нейтралізація іржі. Засіб BRUNOX® вступає в металоорганічний зв'язок із залізом та іржею. В результаті виникає щільний та стійкий захисний шар чорного кольору, що забезпечує довговічний антикорозійний захист. Завдяки додаванню епоксидної смоли цей шар служить додатково як ґрунтовка.

3. Області використання: Використання можливе скрізь, де на залізі та сталі виникає іржа – як зовні, так і в приміщеннях. Засіб непридатний для використання під водою.

4. Температура застосування: Ідеальна температура: кімнатна температура 20 °C, аерозоль не слід застосовувати при температурі нижче 10 °C, засіб для нанесення шляхом фарбування/використання в промислових умовах не слід застосовувати при температурі нижче 10 °C.

5. Умови застосування: Застосування на відкритих площах:

Для використання засобу у зовнішніх умовах слід дочекатися добрих, стабільних погодних умов. Під час нанесення та під час сушіння слід уникати попадання – роси, – опадів на шар BRUNOX® Epoxy.

Застосування у приміщеннях:

Потрібно забезпечити гарне провітрювання приміщень!

6. Підготовка ділянок, покритих іржею.

Видалити частинки іржі, жир, забруднення та торкнуті іржею залишки фарби. (Для цього слід використовувати металеву щітку, наждачний папір, шліфувальну машину, а також обробку за допомогою сухого льоду, гідроабразивного або піскоструминного очищення).

Очищення від іржі повинно проводитися відповідно до DIN 55928, частина 4, до ступеня очищення ST 2 або, при необхідності, SA 2 ½.

При цьому окалина і іржа можуть залишатися видимими лише як легкий відтінок після зміни кольору пір.

Крім цього, сталь, очищену від іржі, слід також очистити від пилу та жиру.

Пил іржі слід здути або витерти за допомогою змоченої у воді чи ацетоні тканини.

УВАГА! Стиснене повітря може містити олії, які можуть призвести до складнощів при адгезії!

УВАГА! У жодному разі не слід застосовувати розчинники, розріджувачі чи засоби для видалення силікону!

7. Застосування:

7.1 Заходи безпеки: Слід вдаватися до заходів техніки безпеки, необхідних при роботі з хімічними речовинами. Слід уникати потрапляння речовини в очі та на шкіру. Слід уникати вдихання газів, пари та аерозолів.

Захист дихальних шляхів:

При недостатньому провітрюванні приміщень слід використовувати засоби захисту дихальних шляхів. При короткочасному чи незначному використанні засобу слід використовувати респіратор. При інтенсивному або тривалому використанні речовини слід застосовувати респіратори, які не залежать від повітря у приміщенні.

Респіратор для нетривалого застосування: фільтр A/P2, фільтр AX

Захист рук: рукавички з наступних матеріалів: нітрилкаучук, бутилкаучук

Захист очей: захисні окуляри, що щільно прилягають

7.2 BRUNOX®Epoxy для нанесення

шляхом фарбування / для використання у промислових умовах:

Необхідну кількість речовини наповнити в посудину, яка використовуватиметься під час проведення робіт. Залишки речовини не слід переливати в посудину з невикористаною речовиною, а зберігати для подальшого застосування окремо у добре закритій банці.

Засіб слід наносити за допомогою кисті або валика, не надто товстим шаром, в одному напрямку шляхом часткового перекриття шарів. Застосування в промислових умовах: Нанесення можливе за допомогою пульверизатора або безповітряним способом нанесення покриття розпиленням. Обробка проводиться так само, як і за допомогою аерозолю.

BRUNOX® Epoxy для нанесення методом фарбування /

використання у промислових умовах може розчинятися за допомогою 8% ацетону. Повне висихання засобу BRUNOX® Epoxy (при кімнатній температурі 20 °C) досягається через 2 години. На висохлий шар не пізніше ніж через 6 годин слід нанести другий шар BRUNOX® Epoxy. Другий шар BRUNOX® Epoxy вважається повністю висохлим, якщо твердне до такого ступеня, коли його поверхню не можна пошкодити, натискаючи на неї нігтем.

7.3 Аерозоль BRUNOX® Epoxy: Аерозоль BRUNOX® Epoxy Spray наноситься з відстані прим. 25 см, хрестоподібно, в 3-4 шари. Після нанесення першого шару BRUNOX® Epoxy Spray слід призупинити роботу на 30-40 хвилин для висихання. 

Цена:  
205грн.
  • Артикул: not set
Написать отзыв Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв
Предлагаем Вам выбрать и купить Brunox Epoxy Нейтралізатор іржі 30 ml по нормальной цене в интернет магазине красок и лаков для авто Автофарба с доставкой по Запорожью, Днепру и другим уголкам страны. Выбирайте и покупайте также абразивная полироль 3м от самых лучших брендов: AUARITA, DYNA - у нас в магазине. В нашем каталоге автомобильных красок Вы сможете найти ответ на вопрос: "Какая цена герметика !?", и ответ Вас потрясет. Ну и пульверизатор для краски купить только качественные товары, а также самое выгодное предложение на краска для авто металлик Вы сможете найти в каталоге. Если хотите заказать АНТИКОРОЗІЙНІ МАТЕРІАЛИ или купить сало пушечное - отправьте товар в корзину, и укажите тип оплаты и доставки. Затем, заполните Ваши контактные данные, и мы займемся поставкой указанного товара. Не забудьте, что для постоянных покупателей действуют постоянные скидки, которые позволят купить полировочную машинку б у или герметик для вклейки стекла по самым доступным ценам.